MIŁE SŁOWAREFERENCJE

default image

Joanna + Ariel

Przekopując Internet w poszukiwaniu fotografa ślubnego natrafiłam na stronę internetową i obejrzałam portfolio. Umówiliśmy się na spotkanie i od razu Krzysztof przypadł nam do gustu :) Wiedzieliśmy, że się dogadamy w tak ważnym dla Nas dniu :) Wszelkie ustalenia co do naszych oczekiwań zostały wysłuchane i spełnione. Te, które nie były trafne od razu zamienione na coś lepszego. Jednym słowem profesjonalne podejście. Zdaliśmy się w pełni na doświadczenie Krzysztofa i nie żałujemy. Zdjęcia wyszły cudne, zero problemów, pomoc i cenne rady na każdym kroku - nawet moja mama była zachwycona podejściem i nie mogła się nachwalić ;) Najbardziej utkwiła mi w pamięci nasza sesja plenerowa w ciekawej scenerii wozów strażackich :) Zdjęcia dostaliśmy przed terminem w przepięknej oprawie i z nawiązką :) zdjęcia były tak ładne, że autor nie mógł się zdecydować, które wybrać :D
Jak najbardziej polecamy Krzysztofa jako fotografa ślubnego.

Joanna i Ariel

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa
Miejsce: Słupsk

 

default image

Kamila + Tomek

Gorąco polecamy Krzysztofa. Profesjonalista pod każdym względem. Dzięki temu, że Krzysztof nas wysłuchał, wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Jego trafne uwagi i sugestie sprawiły że mamy cudowna pamiątkę że ślubu. Mega dużym plusem był fakt, że naszego Fotografa nie było w ogóle widać, robił zdjęcia bardzo dyskretnie, nie robiąc wokół siebie zamieszania. Gorąco polecamy.

__

Szczegóły usługi: usc, wesele, zdjęcia rodzinne, plener
Miejsce: Słupsk

 

default image

Martyna + Mateusz

Krzysztof ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, co było niezwykle pomocne podczas naszego ślubu i wesela. Jest miły, uprzejmy, dobrze zorganizowany i przygotowany do pracy. Zdjęcia oraz album dostaliśmy szybko, wszystko zgodnie z umową. Fotografie ze ślubu i wesela są bardzo dobre, jedynie sesja nam wyszła przeciętnie, głównie ze względu na pogodę - było zimno i wietrznie, przez co sesja trwała krócej. Krzysztof był bardzo pomocny, dawał nam wskazówki zarówno na spotkaniach przed ślubem jak i podczas uroczystości. Miło wspominamy naszą współpracę i zdecydowanie polecamy innym Parom Młodym.

__

Szczegóły usługi: ceremonia, wesele, sesja plenerowa, album, odbitki
Miejsce: Ustka, Orzechowo

default image

Agnieszka + Zbyszek

Gdyby ktoś się nas spytał czy znamy dobrego fotografa ślubnego bez chwili zwątpienia wskazalibyśmy Ciebie Krzyśku. Szczerze wybór Twojej firmy, w tym szczególnym dla nas dniu okazał się bardzo trafiony. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i sympatycznie. Krzysztof jest MISTRZEM w swoim fachu, doskonale uchwycił wszystkie najpiękniejsze momenty całego dnia ślubu i wesela. Swoim poczuciem humoru rozładował największy stres dzięki czemu zdjęcia są radosne i naturalne. Album i efekt końcowy na zdjęciach które otrzymaliśmy zachwycił wszystkich. Krzysztof to profesjonalny fotograf i wspaniały człowiek, z którym współpraca jest czystą przyjemnością. Gorąco polecamy :)

__

Szczegóły usługi: ceremonia, wesele
Miejsce: Słupsk

default image

Dorota + Michał

Świetny fotograf! pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy jednocześnie chwytając piękne momenty. 100% profesjonalizmu nie tylko w stosunku do Pary Młodej, ale również gości I rodziców. Efekt końcowy całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Jeszcze raz dzięki za najlepsza pamiątkę ślubna!

__

Szczegóły usługi: przygotowania sali, ceremonia, wesele
Miejsce: Słupsk

default image

Wiola + Marek

Bez dwóch zdań współpraca z Krzysztofem przebiegła rewelacyjnie bez żadnych problemów. Zdjęcia oraz pomysły na nie były wspaniałe, a jeśli chodzi o realizację, oprawę oraz czas dostarczenia zdjęć były bardzo krótkie, cena odpowiednia i w dodatku cały czas spędzony razem był pełny uśmiechu i zadowolenia. Jednym słowem facet z jajem, który wie co robi i w dodatku za odpowiednie pieniądze. Serdecznie polecamy :)))))

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa
Miejsce: Malbork i okolice, Ustka

default image

Emilia + Mieszko

Z czystym sumieniem polecamy Krzyśka. Współpraca z nim przebiegała w miłej, luźnej atmosferze. Zawsze był tam, gdzie powinien, sympatyczny, wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, zawsze do naszej dyspozycji. Podczas zdjęć plenerowych nie narzucał nam swoich wizji, czekając najpierw na nasze pomysły, a dopiero wówczas podsuwał coś od siebie, udzielając profesjonalnych wskazówek. Dzięki temu wykonane przez niego zdjęcia, wyszły naturalnie. Posiada świetne oko do wyłapania niepowtarzalnych ujęć, a zdjęcia w jego wykonaniu doskonale oddają klimat naszego wesela. Słowny i bardzo sumienny. Spełnił nasze oczekiwania w 100%.

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Ustka

default image

Edyta + Piotr

Fantastyczny i profesjonalny fotograf, no i rewelacyjne zdjęcia. Wielkie zaangażowanie i wysiłek jaki włożył w uwiecznienie naszej uroczystości, dały niesamowity efekt. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy, a jednocześnie chwytając niezwykłe momenty. Jednocześnie jego uśmiech i dobre słowo pomagały nam czuć się komfortowo. Jego zdjęcia są naturalne, spontaniczne i w niezwykły sposób oddają nastrój i atmosferę uroczystości. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy wszystkim.

__

Szczegóły usługi: błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Słupsk, Duninowo

default image

Kamila + Marcin

Krzysiu!! Czyli najlepsze co mogło mnie spotkać na moim ślubie, weselu i w plenerze (poza moim mężem oczywiście. Czas chyba opisać sam etap przygotowań do wyboru fotografa na wesele, co nie jest sprawą prostą, bo jest tych ofert po prostu mnóstwo. Jeżeli zależy narzeczonym, aby każde ich życzenie w tym pięknym dniu zostało spełnione to trafiliście jak najlepiej Współpraca z Krzysiem to sama przyjemność- maile długości elaboratów, które do niego pisałam, zostały dokładnie i rzetelnie przeczytane i każda, dosłownie każda! uwaga z nich została wzięta pod uwagę przy fotografowaniu naszego ślubu, wesela a później sesji plenerowej. Chciałam zboże- było zboże, chciałam ambonę - była ambona (taka dla myśliwych), chciałam zdjęcie grupowe - mam zdjęcie grupowe, chciałam lampiony - mam lampiony, chciałam PKP i pociągi- były, chciałam rybie oko w kościele i mam rybie oko w kościele!! Itd... Itd... Takich moich zachcianek było mnóstwo a Krzysiu wszystko spokojnie i pięknie uwieczniał. Co więcej- chcieliśmy plener w inny dzień niż dzień ślubu, akurat wypadał to dzień wolny od pracy- Krzysiu oczywiście się poświęcił, pojechał z nami nad morze, żeby zrobić nam sesję, mało tego to załatwił awionetkę i wejście do aeroklubu dzięki czemu mamy zdjęcia nawet takie, jakich nie ma nikt!! Zdjęcia obrobione szybko i pięknie. Ale i tak najważniejszy jest kontakt i ustalenie sobie wszystkiego najdokładniej- a w tym Krzyś jest mistrzem Spróbujcie a zobaczycie jak piękną można mieć pamiątkę!! Dodam jeszcze, że w naszym przypadku Krzyś pracował w warunkach szkodliwych dla fotografa, tzn. Kościół malutki, ciemny bo stary;) Sala mała, gości mnóstwo!! Samochód, hmm, nietypowy do przewożenia fotografa ;) Nie ma dla Krzysia rzeczy nie do przejścia;)

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Lotyń

default image

Justyna + Michał

Krzysiek był fotografem na naszym ślubie i jesteśmy bardzo zadowoleni, że właśnie jego wybraliśmy, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż tak genialnych zdjęć! Po pierwsze zdjęcia są bardzo profesjonalne, a po drugie jest tak sympatyczną osobą, że zarówno na ślubie i weselu, jak i na sesji zdjęciowej byliśmy bardzo wyluzowani, a co za tym idzie zdjęcia też były bardzo naturalne. Z czystym sumieniem polecamy! ;)

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Główczyce, Potęgowo, Kluki

default image

Kasia + Marcin

Jesteśmy pełni podziwu dla talentu i profesjonalnych zdolności Pana Krzysztofa, oglądając efekty jego pracy i spędzając z nim kilka godzin w czasie naszego dnia sprawił, że zarówno podczas ceremonii, zabawy jak i sesji plenerowej, miało się wrażenie, że nie przebywa się z człowiekiem wykonującym zleconą pracę, a ze starym, dobrym znajomym. Naprawdę, atmosfera pracy sprawiała takie wrażenie, że słowo "praca" w odniesieniu do tego, co Krzyś robił wydaje się nie na miejscu. A efekt? Przerósł znacząco nasze oczekiwania. Zdjęcia są naprawdę śliczne, każdy z kadr idealnie oddaje nastrój chwili, a efekt ten dodatkowo podkreśla świetnie dobrana tonacja barwna. Podobnie w przypadku fotoalbumu, która jest czymś zupełnie innym niż typowe albumy z idealnie równo wklejonymi fotkami, niczym katalog wyrobów fabryki karmników, ale żeby fotoalbum miał taki niepowtarzalny klimat trzeba jeszcze potrafić łączyć ze sobą pojedyncze zdjęcia aranżując zupełnie nowe układy graficzne i w tym też Krzyś jest niepowtarzalny. Dlatego po raz kolejny chcemy podziękować za stworzenie dla nas tak niepowtarzalnej pamiątki, a wszystkim niezdecydowanym jeszcze parom szczerze polecić - Kasia i Marcin.

__

Szczegóły usługi: przygotowania, ceremonia, wesele, sesja plenerowa, fotoalbum premium

Miejsce: Bytów

default image

Ania + Radek

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Krzysztofem. Zdjęcia wspaniale oddają emocje, które nam towarzyszyły; są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dnia. Pełno na nich szczegółów i uwiecznionych ważnych momentów, do których chętnie wracamy. Z czystym sumieniem polecamy usługi Krzysztofa, jego profesjonalne podejście sprawi, że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego. Uwiecznienie tak pięknego dnia jakim jest ślub w wykonaniu Krzysztofa daje gwarancję zadowolenia. Gorąco polecamy!!!

__

Szczegóły usługi: przygotowania, ceremonia, wesele

Miejsce: Potęgowo

default image

Marta + Błażej

Nawet nie wiem od czego zacząć :) Po odebraniu zdjęć przez połowę dnia bolała mnie głowa z emocji, które towarzyszyły mi podczas ich oglądania. Zdjęcia są niesamowite, pozwoliły nam na nowo przeżyć te cudowne chwile, które już minęły, a jednak wciąż są w naszej codzienności. Każde ujęcie oddaje idealnie klimat panujący podczas ślubu i wesela. Jesteśmy prze szczęśliwi, że trafiliśmy na tak profesjonalnego fotografa. Co do współpracy to bez żadnych zarzutów, Krzysiek to bardzo sympatyczny i ciągle uśmiechnięty mężczyzna, praca z nim to czysta przyjemność. A co dla nas bardzo ważne był niewidoczny na weselu więc nawet nie wiedzieliśmy w którym momencie robił zdjęcia, dlatego w jeszcze większym napięciu czekaliśmy na efekty jego pracy. Dyskretny fotograf to też sztuka, którą nie każdy posiada. Każdemu, kto pragnie na zawsze przenieść przeszłość w przyszłość polecamy Krzysztofa.
Serdecznie pozdrawiamy jeszcze raz dziękując za niesamowite chwile złapane na kawałku papieru :)

__

Szczegóły usługi: przygotowania, ceremonia, wesele

Miejsce: Ustka

default image

Dominika + Maciej

Krzysztof był z nami już dwa razy, pierwszy raz podczas sesji ślubnej, a potem na chrzcinach naszej córeczki Zosi. Za każdym razem zastanawiam się jak to jest że go nie widać, a potem daję takie cudne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy, wielki talent fotograficzny, to to co jemu towarzysz podczas „pracy”. Zdjęcia oddają zawsze cały charakter uroczystości, są naturalne i przede wszystkim Krzysztof potrafi złapać niepowtarzalne ujęcia. Polecam wszystkim, którzy chcą zatrzymać magiczne chwilę z swojego życia na lata aby oddali je w obiektyw Krzysztofa. Ja już wiem, że to on będzie uwieczniał każdą naszą uroczystość.

__

Szczegóły usługi: ślubna sesja plenerowa, chrzciny

Miejsce: Darłowo, Słupsk

default image

Asia + Marcin

Z czystym sumieniem możemy polecić profesjonalizm Krzysia każdej parze planującej swoje wesele (i nie tylko oczywiście). Miła i sumienna współpraca.  Zdjęcia zrobione Jego ręką, są takie jak być powinny: prawdziwe, naturalne, czasami szalone. I właśnie o taki efekt nam chodziło.  Małe wskazówki, lecz bez nacisku pozwoliły poczuć się naprawdę luźno. Fotograf był prawie niezauważalny, a wychwycił najważniejsze ujęcia i zdarzenia. Zdjęcia dostaliśmy obrobione, jeszcze przed wcześniej ustalonym terminem w trzech formatach na płytce. Dziękujemy o pozdrawiamy Asia i Marcin.

__

Szczegóły usługi: błogosławieństwo, ceremonia w usc, wesele

Miejsce: Smołdzino

default image

Kinga + Adam

Profesjonalista to odpowiednie słowo jakie opisuje Krzyśka. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z innymi, co daje poczucie komfortu i myśl, że przynajmniej fotograf nie będzie przysparzał stresu związanego z gorączką ślubną :) Oboje nie czujemy się dobrze przed obiektywem aparatu, częściej fotografujemy niż jesteśmy fotografowani, ale dzięki cennym wskazówką Krzyśka wiedzieliśmy kiedy i jak się zachować by wszystko przebiegło tak jak być powinno. W czasie ceremonii ślubnej jak również wesela Krzysiek był jak cień, po prostu niezauważalny, co było mile widziane i chwalone przez gości. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani zdjęciami oraz formą współpracy z Krzyśkiem. Godnym polecenia są albumy, które podarowaliśmy rodzicom, a które zostały świetnie przygotowane przez naszego Fotografa :) Największym atutem jest uczciwość, bo czy można inaczej nazwać osobę, która w pełni sezonu ślubnego, kiedy ma najwięcej zamówień realizuje wszystkie punkty umowy jeszcze przed terminem realizacji?! Pozdrawiamy i wszystkim życzymy takiego Fotografa na własnym ślubie ;)

__

Szczegóły usługi: ceremonia, wesele, fotoalbum tradycyjny

Miejsce: Słupsk

default image

Marta + Mateusz

Chcielibyśmy podziękować Krzysztofowi za obecność w tych ważnych i niezapomnianych dla nas chwilach. Piękne ujęcia, gesty, mimika twarzy, spojrzenia, z których wiele można wyczytać, a czasem i łzy wzruszenia – wszystko to zostało uchwycone i utrwalone.  Krzysztof wykazał się pełnym profesjonalizmem – był niezauważalny, a jednocześnie tak bardzo obecny. Udzielił nam cennych wskazówek, niejednokrotnie służąc pomocą podczas samej uroczystości. Sesja plenerowa, pomimo zimnej, deszczowej aury, była tak niesamowitym przeżyciem, już bez napięcia i nerwów, a raczej w atmosferze rozluźnienia i swobody, że te prawie pięć godzin minęło, niestety, w mgnieniu oka. Krzysztof ma głowę pełną pomysłów, a i sam otwarty był na nasze pomysły, dzięki czemu udało nam się przekonać go do nocnej sesji w mieście. Zdjęcia oddają nastrój i uczucia, jakie towarzyszyły w ten dzień nie tylko nam, ale także naszym bliskim. To zdjęcia, do których niejednokrotnie będziemy wracać i które na nowo będziemy odkrywać, wychwytując coraz to kolejne szczegóły. Dziękujemy!

__

Szczegóły usługi: ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Słupsk, Orzechowo

default image

Marta + Piotrek

Na Krzyśka trafiliśmy przez naszego kamerzystę, który bardzo go polecał, bo jak mówił pracuje tylko z profesjonalistami. I rzeczywiście miał rację, nie żałujemy, lepiej trafić nie mogliśmy :) Polecamy go wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę ze ślubu i wesela. Współpraca z nim układała się znakomicie, można powiedzieć, że  "wtapiał się w tłum", tzn.przy wykonywaniu zdjęć nie rzucał się w oczy ani gościom ani nam, dzięki czemu są one bardzo niepowtarzalne. Nie ma to jak zdjęcia z zaskocznia wtedy wychodzą najlepsze. I nasz plener w nietypowym miesjacu, to Krzyskiek wpadł na jego pomysł. Zdjęcia ślubne dostaliśmy "pędzikiem". Poza tym co tu dużo pisać młody, sympatyczny człowiek, który bardzo szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, a takie cechy u fotografa to podstawa. Jednak chyba najlepszą rekomendacją jest to, że w tym roku będzie fotografem na kolejnym weselu u nas w rodzinie. Krzysiek bardzo dziękujemy za współpracę i do zobaczenia w sierpniu.

__

Szczegóły usługi: błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Słupsk

default image

Liliana + Marcin

Jeśli chcecie mieć wspaniale zachowane wspomnienia z najważniejszego dnia w Waszym życiu to Krzysiek jest właściwą osobą do ich utrwalenia! Doskonały i szybki kontakt. Żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi, a wręcz przeciwnie - wszelkie wątpliwości i niejasności w tempie błyskawicznym były wyjaśnianie i precyzowane. To fotograf, który potrafił uchwycić dosłownie każdy ważny dla nas moment, będąc jednocześnie niewidocznym. Jak to zrobił? To już jego tajemnica :D Z czystym sumieniem polecamy każdemu sesję plenerową, która nie tylko stanowi niezwykłą pamiątkę, ale przede wszystkim przygodę, zabawę i radośnie spędzony czas. Krzysiek ma wiele pomysłów i świetne podejście do Młodych - nawet najbardziej nieśmiałą osobą tak pokieruje, aby się rozluźniła i bez stresu pozowała do zdjęć, czerpiąc z tego przyjemność i satysfakcję :] A same zdjęcia? Cóż, najlepiej je po prostu obejrzeć, bo słowa nie oddadzą ich magii. Jesteśmy pewni, że sprostają one oczekiwaniom najbardziej wymagających Par! Krótko: słowny, profesjonalny, konkretny - oto cały Krzysiek. Polecamy w 100%!!!

__

Szczegóły usługi: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele, sesja plenerowa

Miejsce: Słupsk