OFERTA ŚLUBNAWAŻNA INWESTYCJA...

Mieszkam w Słupsku, woj. Pomorskie. Fotografuję na obszarze Słupska, Darłowa, Sławna, Miastka, Bytowa, Lęborka i Ustki. Bardzo chętnie podróżuję i fotografuję w nowych miejscach, dlatego z przyjemnością przyjadę również w inne miejsca, w celu wykonania reportażu Waszego wyjątkowego dnia.  Nie posiadam studia fotograficznego. Preferuję zdjęcia plenerowe, naturalne, a to w jaki sposób zorganizujemy sesję, zależy tylko od Waszego charakteru, temperamentu i wspólnych pomysłów.

Fotografując na uroczystościach ślubnych, staram się pokazać opowieść o Was. Reportażem ślubnym opisuję Waszą historię, najważniejsze momenty i emocje jakie towarzyszą Wam w ten jeden jedyny dzień. Nie jest to tylko moment przysięgi, czy założenia obrączek, ale też wszystkie inne drobne chwile jak np. splecione dłonie podczas kazania, moment uśmiechającej się do siebie Pary Młodej podczas chwili przerwy w trakcie wesela, spojrzenia bliskich na Wasze szczęście, czy też chwile relaksu i zapomnienia w trakcie sesji plenerowej.

Jestem z Wami od chwili pierwszego kontaktu, spotkania, chwili podpisania umowy, poprzez spotkanie przedślubne. Dzielę się z Wami doświadczeniem, gdy potrzebujecie porady w trakcie organizacji ślubu. Aż po ten jedyny i wyjątkowy dzień w trakcie różnych etapów ślubu. Następnie razem wspominamy te chwile w trakcie sesji plenerowej, aż po spotkanie, gdy przekazuję Wam materiał zdjęciowy – odbitki, album ślubny etc.

Z Parami Młodymi spotykam się zwykle w Słupsku w celu odpowiedzi na pytania,  omówienia szczegółów, pokazania przykładowych albumów czy zdjęć/odbitek, podpisania umowy, jak również oddania materiału zdjęciowego. Nie wykluczam jednak innej formy wstępnego kontaktu – email, telefon czy komunikator internetowy.

Często na tych chwilach się nie kończy…
Jestem z Wami w trakcie chrztów, komunii, jubileuszowych imprez rodzinnych.
Czasem też wychodzę z roli fotografa ślubnego i pracuję z Wami nad różnego rodzaju zdjęciami i projektami firmowymi.

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe zdjęcia, więc zapraszam do kontaktu ze mną:

KONTAKT

Kontakt

Poprzez formularz zgłoszeniowy / email (preferowany przy pierwszym kontakcie) lub inną drogą,
udzielę wszelkich informacji dotyczących oferty ślubnej, wolnych terminów, cen.